Montáž a opravy kabelů a silnoproudých zařízení do 35 kV

Společnost nabízí komplexní služby při budování a opravách kabelových tras a silnoproudých zařízení od 400V do 35 kV.
Služby zahrnují montáž a opravy kabelových tras tvořených kabely s PVC izolací a pláštěm, kabely s napouštěnou papírovou izolací, kabely s izolací na bázi síťovaného polyetylenu (XLPE) a pryžovými kabely.

Naši montéři disponují kvalitní montážní technikou a jsou pravidelně proškolováni dodavateli kabelových souborů TYCO (Raychem), CELLPACK, Prysmian, NKT Cables, Pfisterer.

V rámci zakázky provádíme veškeré přípravné a dokončovací stavební práce, tj. výkopy strojní i ruční, opravy dlažeb a asfaltových ploch, nátěry kovových konstrukcí , případně i jiné stavební a zámečnické práce.

Provádíme kompletní dodávku a montáž protipožárních přepážek systémem HILTI.

Dle potřeby dodáme k hotovému dílu elektrorevizní zprávu.

Montáž kabelových souborů 110 kV

Nabízíme montážní práce na 110 kV kabelových souborech firmy PFISTERER. Provádíme montáže kabelových konektorů, venkovních kabelových koncovek a spojek.

Montáže a opravy kabelů elektrostatických odlučovačů do 150 kV DC

Provádíme opravy a kompletní dodávky kabelových vedení elektrostatických odlučovačů ve všech napěťových řadách do 150 kV DC. Pro havarijní opravy máme skladem k dispozici potřebné kabely a montážní materiál.

Havarijní služba při odstraňování poruch kabelů a silnoproudých zařízení do 35 kV

Zajišťujeme nepřetržitou havarijní pohotovost pro odstraňování poruch silnoproudých kabelů všech konstrukcí a silnoproudých zařízení do 35 kV.

Pro identifikaci poruch využíváme měřící vůz.

Neustále disponujeme širokým sortimentem kabelů, kabelových souborů a ostatního materiálu potřebných pro včasné zahájení prací na opravě.

Naše služba zahrnuje provedení potřebných výkopových prací včetně opětovné opravy dlažeb a zpevněných ploch, drobných stavebních prací, případně opravu protipožárních přepážek či rekonstrukci kovových konstrukcí rozvodných zařízení.Pešaut - montáže kabelů, s.r.o. - idatabaze.czKabely a vodiče - idatabaze.cz